top of page

Prosecco & chuťovky

Milujeme prosecco a příjemně strávené chvíle s rodinou a přáteli. Proto jsme se chtěli podělit o to, co nám dělá radost.

Prosecca

Vybraná italská prosecca DOC a DOCG. Všechna lahodná, osvěžující a důkladně otestovaná! V nabídce máme prosecca od těch nejsušších naturálních až po ty nejsladší.

 

Připravujeme také stáčené frizzante pro příjemné popíjení, nebo třeba na míchání se sirupy. Ty nabízíme v příchuti Mango a Maracuja, Máslová hruška a Lesní plody.

767DCA79-C15D-41C3-9C01-3B7A07B71C53.jpeg
96C1C466-2A95-4AED-B6D7-EC182FE3677E.jpeg

Čokoláda LYRA

LYRA je slovenská firma, která vytvořila doslova čokoládovou revoluci. Nejenže jsou její produkty prvotřídní svou kvalitou, ale dokonce některé z nich získaly ocenění na prestižní mezinárodní gastronomické soutěží GREAT TASTE v roce 2014 a 2015 v Londýně. Čokoládovna je známá také díky svému zakladateli – Karolovi Stýblovi, který má titul Master chef chocolatier.

 

A my bychom vám rádi zprostředkovali možnost ochutnat kvalitní a opravdovou čokoládu, která má svůj vlastní příběh od konkrétního kakaového bobu až po výsledný produkt, který stojí za to ochutnat!

Španělské delikatesy

Pečlivě jsme pro vás vybrali španělské delikatesy, které výborně poslouží jako večerní chuťovka ke skleničce prosecca, nebo jen tak na zahnání chutě na něco dobrého.

Najdete u nás výborné sušené šunky, sýry, brambůrky s lanýži nebo smažené na olivovém oleji, oříšky, různé druhy oliv, paštiky nebo třeba výtečné olivové oleje.

FACB40E2-04EB-4990-8F37-487B4C6D9EEE.jpeg
Snímek obrazovky 2022-11-17 v 15.18.06.png

Český popcorn

Už jste měli možnost ochutnat výtečný křupavý popcorn z Ostravy? U nás máte šanci hned v několika příchutích.

Popcorn je pečen v troubě s nejlepšími tajnými ingrediencemi a křupavost vyhrává! Když připraví čerstvý popcorn, rozšíří se vůně, která Vás obklopí, utlumí všechny starosti a vyvolává dobré pocity. Mistr chutí - Dominik, zajišťuje dokonalou harmonii různých příchutí.

Používají pouze kukuřici bez GMO, tj. ne geneticky modifikovanou kukuřici. V popcornu

 nenajdete umělá aromata, barviva ani chemické konzervanty.

bottom of page